13 september 2015 uitslagen dressuurwedstrijd

jury 1

www.dressuurproeven.nl

Senioren Zwaar proef L12

1  . Daphne Turk               Adje             188 punten 1 winstpunt

2  . Fauzia Flink                 Ulalina         186              1 wp

3  . Nathalie Giepman       Sansa           179            

4  . Gert Buiten                  Loulou          172

Esbi Special Proef M16

1  . Ed de Vries                 Victoria         199-5=194 punten

2  . Marijke v Beek            Pandora        188

3  . Maribel v Leersum     Pandora         186

4  . Debby Nobel               Wish               177

5  . Saffira vd Bergh          Wish               175

5  . Iris Hoorens vd Berg  Pimone           175

7  . Kim Houben                Sansa              158

Senioren Midden proef L8

1  . Conner v Kesteren     Pimone           198 punten 2 winstpunten

2  . Laura Bergsma           Loulou             193              1 wp

3  . Mariette de Groot       Adje                 187              1 wp

Junioren Zwaar proef L12

1  . Joline Berserik           Adje                 199 punten 2 winstpunten

2  . Elisa Hofland               Wish                195               2 wp

Jury 2

Junioren Midden proef L8

1  . Danique vd Veer         Ulalina            194 punten 1 winstpunt

2  . Annabelle Schuhholz Pandora          190              1 wp

2  . Cristina Nitu                Pimone            190              1 wp

4  . Elisa Pahladsingh       Loulou             185              1 wp

Senioren Licht proef B4

1  . Irene Koning                Pimone           204 punten 2 winstpunten

2  . Regina Ridder              Loulou            193              1 wp

3  . Nathalie Brandse         Ulalina             192             1 wp

4  . Sonja Kool                    Pandora           191             1 wp

5  . Madelief Sebel             Adje                 190              1 wp

6  . Melinda v Kesteren     Wish                 183             1 wp

Junioren Licht proef B4

1  . Denice vd Voorn          Pimone            204 punten 2 winstpunten

2  . Anna Veenema             Peddy              197              1 wp

3  . Felicia v Leeuwen        Lapaz               190              1 wp

3  . Louise Janssen            Adje                  190              1 wp

5  . Emma vd Pijl                 Pandora           189              1 wp

5  . Ginger Doorneveld       Lapaz               189              1 wp

7  . Maartje Kok                    Adje                 187              1 wp

8  . Tess Bibo                       Peddy              174

9  . Aniek v Noord                Ulalina             172

10. Emma Brouwer             Pimone            166

Bixie proef AA1

1  . Mees Hallewas              Pimone              77

2  . Roderick Brouwer         Lapaz                 66

3  . Britte Munier                  Pandora             66

4  . Amira Khoulani              Ulalina                60