14 april 2013 Uitslagen Dressuurwedstrijd

jury 1

Senioren Midden proef L9

1  . Gert Buiten                  Ulalina              200 punten  2 winstpunten

2  . Nathalie Giepman       Enchantress    195               2 wp

3  . Bianca Schoon            Adje                  189               1 wp

4  . Mariėtte de Groot        Pimone             188               1 wp

5  . Victorine Buiten          Riggy                185               1 wp

6  . Iris Hoorens vd Berg  Magnum            160

Esbi Special proef M17

1  . Ed de Vries                  Victoria             203 punten

2  . Saffira vd Bergh          Wish                  191

3  . Marijke v Beek            Magnum            190

Senioren Licht proef B5

1  . Pascal Willems           Pimone              181 punten  1 wp

2  . Daniėlle Kick               Riggy                 174

Senioren Zwaar proef L13

1  . Lya Levert                  Pandora             207 punten  2 wp

2  . Carlijn Levert             Pimone              180                1 wp

3  . Kim Houben               Wish                   175

Jury 2

Junioren Licht proef B5 ( Midden )

1  . Madelief Willems     Pimone             215 punten  2 winstpunten

2  . Naomy Petersen      Pimone             214               2 wp

3  . Joline Berserik         Roos                 215 - 5 = 210 2 wp

4  . Conner v Kesteren  Pandora            209                2 wp

5  . Demi Sjardin            Adje                   206                2 wp

6  . Noreen Aarzen        Ulalina                204               2 wp

7  . Romy Schoon          Peddy                203               2 wp

8  . Jaimy de Jong         Pimone              202               2 wp

9  . Annabelle Schuholz Adje                  201                2 wp

10. Dominika Taal          Peddy                199 punten  2 wp

10. Liv Hagen                 Ulalina                199               2 wp

12. Cristina Nitu             Pandora              198               2 wp

13. Elisa Hofland            Roos                  196          2 wp

13. Shelly Smits             Ulalina               196               2 wp

15. Elisa Pahladsingh    Adje                   193                1 wp

16. Sharon Baak             Riggy                 191               1 wp

16. Nadia Rang                Ulalina               191               1 wp

18. Amber Kunst            Peddy                190               1 wp

Bixie

1  . Jasmijn Willems      Pimone                78

2  . Beau v Rijn              Roos                     66

3  . Felicia Uytdewilligen Pimone             58

3  . Ashley Pawiro         Roos                    58

5  . Carmen Jakup        Peddy                   51