26 maart 2017 uitslagen DRESSUURWEDSTRIJD

Jury 1

Esbi Special proef M17

1  . Elisa Hofland                Victoria    199,5-5=194,5

2  . Joline Berserik             Wish        188,5

3  . Iris Hoorens vd Berg   Adje         179,5

Senioren Midden proef L9

1  . Sonja Kool                    Pandora   189,5 pnt 1 winstpunt

2  . Melinda v Kesteren    Pandora    180,5        1 wp

Junioren/Senioren Zwaar proef L13

1  . Fauzia Flink                 Pimone     196-5=191  2 wp

2  . Danique vd Veer        Wish          183             1 wp

3  . Rosa Huikeshoven     Adje          182             1 wp

4  . Ginger Doorneveld     Lapaz        179,5

Senioren Licht proef B5

1  . Eefje Janssen             Lapaz        203,5 pnt  2 wp

2  . Hilde v Zon                  Wish          187           1 wp

3  . Tamara v Veen           Bailey        190,5-5=185,5  1 wp

4  . Sharon Baak               Adje            176,5

5  . Gonnie Naber             Ulalina        174,5

Junioren Midden proef L9

1  . Merel vd Star              Lapaz         192,5 pnt 1 wp

2  . Emma vd Pijl              Pandora     185           1 wp

3  . Maartje Kok                Roos           185           1 wp

4  . Denice vd Voorn       Pimone       181-5=176 1 wp

Jury 2

Junioren Licht proef B5

1  . Jasmijn vd Sluijs       Roos           204 pnt 2 wp

2  . Romy de Bruin          Adje            196        2 wp     

3  . Agata Froncek           Wish           194        1 wp

4  . Sophie Veldhuizen   Lapaz          191        1 wp

5  . Yentl Wehrmann      Pandora      188,5     1 wp

6  . Annebel Nieuwenhoven Adje     188        1 wp

7  . Rosalie vd Sluijs      Ulalina         183        1 wp

Bixie proef AA1

1  . Frederique Huisman Lapaz           93

2  . Denny vd Voorn        Roos            92

3  . Anna Sophie v Galen Ulalina        91

4  . Milou Cordewener     Lapaz          88

5  . Jazzlin v Vliet             Adaobi        87

6  . Kizzy Wielders           Wish            84

7  . Dewi v Leeuwen        Roos           81