5 OKTOBER 2014 uitslagen DRESSUURWEDSTRIJD

klik hier voor de FOTO'S

Klik hier voor de dressuurproeven ( Bixie en basis dressuur )

jury 1

Senioren Midden proef L10

1  . Laura Bergsma      Balou          189 punten  1 winstpunt

2  . Daphne Turk          Pimone       186               1 wp

3  . Suze v Gessel        Adje            183              1 wp

4  . Suzan Holman       Wish             174

Esbi Special proef M1

1  . Maribel v Leersum Pandora    190 punten

2  . Marijke v Beek       Pimone      186

3  . Ed de Vries             Victoria      179

4  . Nathalie Giepman  Loulou        160

Senioren Zwaar proef L14

1  . Iris Hoorens vd Berg Pandora  185 punten 1 winstpunt

2  . Kim Houben            Pimone       184              1 wp

3  . Nathalie Giepman   Mieni           186-5=181  1 wp

4  . Gert Buiten              Balou           168

Senioren Licht proef B6

1  . Danielle Kick          Pandora        185 punten 1 winstpunt

2  . Gonnie Naber         Ulalina           181              1 wp

Junioren Midden L10 / Zwaar L14

1  . Annabelle Schuhholz Adje          179 punten

2  . Joline Berserik      Roos              183-5=178

3  . Elisa Hofland          Balou             177

Senioren Bixie proef AA1

1  . Patricia vd Spek     Adje                97

2  . Martinique Doorneveld Wally       95

3  . Guido Meijs             Wish               91

jury 2

Junioren Bixie proef AA1

1  . Maartje vd Zwan     Adje               92 punten

2  . Merel vd Star          Ulalina           90

3  . Avigail Appel          Lapaz             73

3  . Suzan vd Star         Peddy            73

Junioren Licht proef B6

1  . Danique vd Veer    Ulalina         198 punten 2 winstpunten

2  . Felicia v Leeuwen  Adje            197              2 wp

3  . Beau v Rijn             Ulalina         196               2 wp

4  . Conner v Kesteren Wish           194               1 wp

5  . Robin Zaaijer           Adje            191               1 wp

6  . Ginger Doorneveld Pandora     189               1 wp

7  . Rosa Huikeshoven Peddy         188               1 wp

7  . Emma vd Pijl           Lapaz          188               1 wp

9  . Mette-Sofie Keller   Peddy         187               1 wp

10. Elisa Pahladsingh    Adje            183               1 wp

11. Chayenne vd Star    Pandora      181               1 wp

12. Lise Bloemsma        Ulalina         180               1 wp

12. Ivora Asby                Lapaz           180               1 wp

14. Louise Janssen       Lapaz           178

15. Quincy Boon            Pandora       176

15. Indiya Asby              Adje             176

15. Amber Kunst            Pandora      176

18. Cristina Nitu             Lapaz           173

19. Daniel Appel            Peddy          170

20. Felicia Uytdewilligen Ulalina      162