8 december 2013 uitslagen dressuurwedstrijd

foto's > http://www.flickr.com/photos/97732516@N08/

jury 1

Senioren Licht proef B6

1  . Laura Bergsma            Pimone             200 punten  2 winstpunten

2  . Daphne Turk                Pandora             193               1 wp

3  . Suzan Holman             Zozo                   170

4  . Danielle Kick               Ulalina               158

Esbi Special proef M18

1  . Ed de Vries                  Victoria             196 punten

2  . Saffira vd Bergh          Zozo                  189

3  . Shirley Schoemaker   Victoria             172

Senioren Midden proef L10 / Zwaar proef L14  

1  . Iris Hoorens vd Berg  Pandora            179 punten

2  . Bianca Schoon            Ulalina               172

3  . Nathalie Giepman       Mieni                  169

4  . Kim Houben                 Wish ( Z )          154               

Bixie proef AA1

1  . Louise Janssen          Lapaz                   89 punten

2  . Beau v Rijn                 Adje                      85

3  . Maria Shamne            Pandora                84

4  . Maartje vd Zwan        Pimone                  80

5  . Merel vd Star             Ulalina                    73

6  . Quincy Boon              Ulalina                    69

6  . Felicia Uytdewilligen Pimone                  69

8  . Suzan vd Star             Roos                       66

jury 2

Junioren Licht proef B6

1  . Annabel Schuhholz    Adje                   188 punten  1 winstpunt

2  . Romy Schoon             Peddy                187               1 wp

3  . Joline Berserik           Roos                  186               1 wp

4  . Jaimy de Jong            Pimone             184               1 wp

4  . Noreen Aarzen            Pandora            184               1 wp

6  . Danique vd Veer        Adje                   179

7  . Ginger Doorneveld    Ulalina               178

7  . Rosa Huikeshoven    Peddy                178

7  . Chayenne vd Star      Ulalina               178

10. Elisa Pahladsingh      Adje                   177

10. Cristina Nitu               Pandora             177

12. Fleur Raaijmakers     Lapaz                 176

13. Jasmijn Willems        Ulalina                175

14. Roos Esajas               Lapaz                  173

15. Sharon Baak               Pimone              172

16. Fiene Esajas               Lapaz                 170

Junioren Midden proef L10

1  . Demi Sjardin               Adje                   182 punten  1 winstpunt

2  . Elisa Hofland               Zozo                   180

3  . Madelief Willems        Pandora             179

4  . Naomy Petersen         Pimone              174

 

Voor vragen of meldingen

esbistables@tiscali.nl